System SBE
System SBEaromaterapia

Aromaterapia

Bardzo rzadko już buduje się łaźnie parowe bez możliwości korzystania z aplikowania olejków aromatycznych w trakcie kąpieli parowych.

Urządzeniem zgodnym z systemem SBE, które umożliwia automatyczne dozowanie emulsji zapachowych do łaźni parowej jest dozownik CA-50.

Dozownik aromatów CA-50 przeznaczony jest do stosowania w łaźniach parowych i powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników łaźni chcących wzbogacić kąpiele parowe o funkcje aromaterapii. Mamy tu na myśli aromaterapię z prawdziwego zdarzenia - czyli stosowanie wielu esencji zapachowych i wykorzystanie szczególnych własności każdej z nich. Podawanie jednego rodzaju zapachu w łaźni trudno bowiem nazwać aromaterapią.

Sterowany mikroprocesorem dozownik aromatów CA-50 umożliwia:

  • obsługę do 5 rodzajów esencji aromatycznych
  • precyzyjne dawkowanie esencji w oparciu o ustalane z poziomu menu czasy dozowania i oczekiwania każdej z pomp oddzielnie
  • dokonywanie wyboru języka obsługi urządzenia (opcjonalnie do 5 wersji językowych)
  • umieszczenia reklamowego banera powitalnego widocznego na wyświetlaczu LCD
  • prostą rozbudowę o kolejne zapachy (max 5 zapachów)
  • możliwość wykorzystania każdego z pięciu kanałów do sterowania innym urządzeniem np. dozownikiem solanki

Zgodność dozownika z systemem SBE umożliwia jego obsługę przez sterownik generatora IQ a więc np zapisywanie w jednym z pięciu programów konkretnego zapachu, który będzie aplikowany z ustaloną intensywnością do łaźni parowej.

Copyright © 2024 by C-PLAST